Kim jesteśmy?
Jesteśmy domem produkcyjnym, który przez lata wyspecjalizował się w tworzeniu materiałów audiowizualnych do Internetu. Sami tworzymy kilka kanałów na YouTubie, regularnie produkujemy kursy i transmisje na żywo. To sprawia, że pracujesz z praktykami, którzy doradzą Ci i pomogą osiągnąć zamierzone cele.
Zobacz nasze ostatnie realizacje
Nasza ekipa praktycznie co dzień pracuje na planach zdjęciowych tworząc materiały dla naszych klientów. Poniżej kilka naszych ostatnich realizacji.
Zaufały nam dziesiątki klientów
Jakie materiały możemy dla Ciebie przygotować?
Produkcja materiałów do sieci to nasza działka. Zobacz w czym możemy Ci pomóc.
Filmy promocyjne/reklamowe
Potrzebujesz filmu, który przedstawi Twoją firmę, produkt czy też usługę? Nie ma problemu zajmiemy się wszystkim od koncepcji kreatywnej, aż po doradztwo w dystrybucji.
Transmisje na żywo
Każda firma, która chce nawiązywać bliższe relacje z klientami powinna zainteresować się transmisjami na żywo. Planujesz premierę nowego produktu? Chcesz zrobić wydarzenie online? Śmiało czekamy na Twoje pomysły!
Video marketing treści
Coraz więcej klientów szuka informacji o produktach czy też usługach, z których chcą skorzystać na YouTubie, Instagramie czy Facebooku. Właśnie z tego powodu marketing treści w formie video to przyszłość przedstawienia wartości z wykorzystania produktów, czy też usług. Napisz do nas, a przygotujemy dla Ciebie krótki plan promocji Twojej marki.
Produkcja kursów online
E-learning to zjawisko, które na pewno jest Ci znane. Coraz więcej osób tworzy własne kursy online i webinary, aby dostarczać wartość w formie produktów cyfrowych. Jeśli chcesz spróbować z produkcją kursu online odezwij się do nas. Pomożemy Ci stworzyć znakomity kurs od początku do końca. Jedyne czym musisz się zająć to wysokiej jakości treści.
Animacje 2D/3D
Mimo naszych zdolności nie zawsze wszystko da się zarejestrować kamerą. Z tego też powodu w naszej firmie mamy dział animacji 2D/3D. Możemy dla Ciebie stworzyć praktycznie wszystko, co możesz sobie wymyślić.
Produkcja filmów na YouTube
Filarem naszych działań są właśnie realizacje filmów na platformę YouTube, Instagram czy Facebook. Sami posiadamy kilka kanałów, które codziennie notują kilkadziesiąt tysięcy wyświetleń. Jeśli chcesz zostać twórcą wideo, ale zależy Ci na najwyższej jakości i doradztwie dobrze trafiłeś.
Fotografia
Mimo tego, że jesteśmy zakochani w obrazku ruchomym, również realizujemy sesję zdjęciowe. Nasz zespół może wykonać dla Ciebie sesję: reportażową, studyjną, packshoty czy produktową.
Relacje z wydarzeń
Planujesz wydarzenie i chcesz stworzyć z niego podsumowanie w formie wideo? Nie ma sprawy mamy bogate doświadczenie w realizacji materiałów z koncertów, konferencji czy innych podobnych przedsięwzięć.
Odezwij się do nas i stwórzmy świetny materiał dla swojej firmy!
Ta strona korzysta z plików cookies, aby dostarczyć Ci najlepsze treści. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej przeczytaj naszą politykę prywatności. Nie mamy tajemnic ;)
OK
Made on
Tilda