Stwórz swoje wydarzenie online razem z nami!
Myślisz o realizacji: transmisji na żywo, cyklu webinarów, konferencji czy premierze nowego produktu? Pomożemy Ci wdrożyć Twój plan w życie i zapewnimy pełne wsparcie.
Kilka słów o nas, abyś wiedział z kim współpracujesz
Klik Film to dom produkcyjny, który powstał z pasji do tworzenia treści do sieci i dzielenia się wiedzą. Oscar, Kuba i Monika (core naszej firmy) przez lata produkcji video reklamowych, relacji, organizacji webinarów czy transmisji na żywo zdobył solidne podstawy, aby pomóc innym w podboju Internetu. Nasza firma nie opiera się na suchej teorii, ale na zebranym doświadczeniu. Właśnie z tego powodu możemy stać się Twoim najlepszym partnerem we wdrożeniu planów w życie!
3 powody, dlaczego warto współpracować z nami
Wybór odpowiedniej firmy do realizacji transmisji na żywo, webinaru czy relacji to prawdziwe wyzwanie. Wszędzie podobne ceny, sprzęt i możliwości. Z tego powodu chcemy powiedzieć Ci powiedzieć czym się wyróżniamy.
-1-
Wsparcie
od początku do końca
Naszych klientów traktujemy jak partnerów. Z racji tego, że posiadamy w zespole: strategów, grafików, animatorów, kierowników produkcji, deweloperów. Możemy rozwiązać praktycznie każdy problem. Ty możesz się w tym czasie skupić
na swoje pracy :)
-2-
Doświadczenie,
a nie sucha teoria
Realizując nasze produkcje przykładamy wagę do każdego detalu. Nie oczekujemy od Ciebie, że będziesz wszystko wiedzieć. Pokażemy Ci na co zwrócić uwagę, aby uniknąć problemów. Nasze doświadczenie to nasz największy atut.
-3-
Elastyczne rozwiązania
W zależności od Twoich potrzeb możemy przeprowadzić prosty webinar z wykorzystaniem jeden kamery, aby ograniczyć koszty. Możemy też stworzyć dedykowane wirtualne studio, platformę wydarzenia, posiadać na planie 10 kamer. Wszystko zależy od tego jaki jest cel. Doradzimy Ci i pomożemy osiągnąć porządany efekt.
Chcesz już teraz zacząć planować swoją transmisję na żywo?
Odezwij się do nas, a pomożemy Ci zaplanować wszystko od A do Z. Masz do dyspozycji cały nasz zespół. Napisz już teraz!
Jak wygląda proces realizacji
transmisji na żywo?
1
Konsultacja projektu, wycena i kwestie formalne
Zaraz po wysłaniu do nas zgłoszenia przystępujemy do konsultacji Twojego projektu. Ustalmy potrzeby i ważne dla Ciebie elementy. Potem zostaje nam wycena projektu i po jej akceptacji podpisanie umowy.
2
Przygotowanie platformy i materiałów
Po podpisaniu umowy przychodzi czas na skonfigurowanie wszystkich technicznych aspektów i przygotowanie sprzętu. W tym samym czasie pracujemy nad materiałami takimi jak: teksty, grafiki czy aniamcje.
3
Wsparcie merytoryczne i techniczne
Przez cały czas trwania projektu jesteśmy do Twojej dyspozycji. Wiemy, że zawsze pojawia się bardzo dużo wątpliwości, więc masz do nas bezpośredni kontakt i możesz na nas liczyć.
4
Realizacja transmisji i podsumowanie współpracy
Przychodzi ten dzień, czyli realizacja. W tym dniu jesteśmy zawsze w pełnej gotowości i dostępni dla Ciebie. Dbamy o Twój spokój oraz eliminujemy ewentualne problemy. Po zakończonej realizacji robimy podsumowanie efeketów naszej pracy.
Potrzebujesz partnera
w realizacji transmisji na żywo?
Zostaw swoje dane, a zaraz skontaktujemy się z Tobą i doradzimy odpowiednie rozwiązanie.
Zaufały nam dziesiątki klientów
Skontaktuj się z nami i zrealizuj
swoją transmisję na żywo!
Najczęstsze pytania dot.
realizacji transmisji na żywo
Zapewne masz wiele pytań, które Cię nurtują. Realizacja transmisji na żywo to skomplikowany proces, dlatego poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęstsze pytania.
Co muszę zapewnić ze swojej strony do realizacji transmisji na żywo?
Na początek musimy poznać Twoje potrzeby. Wiemy, że nie zawsze są one jasno określone, ale na pewno masz w głowie wizję, co odbiorca transmisji powinien widzieć. Opowiedz nam o tym, a my rozgryziemy to od strony technicznej krok po kroku.

Przy przystępowaniu do realizacji transmisji na żywo, jest kilka rzeczy, które Organizator musi zapewnić. Przede wszystkim najważniejszy jest dostęp na miejscu do stałego i szybkiego łącza internetowego. Minimum, które wymagane jest do przeprowadzenia transmisji to 50 mb/s przesyłu.

Jeśli grafiki będą po naszej stronie, to musisz nam jedynie dostarczyć logotypy i fonty.
Czy wszędzie możemy zrealizować transmisję na żywo?
Transmisję na żywo możemy zrealizować wszędzie, gdzie jest dostęp do szybkiego i stabilnego internetu. Oprócz tego nie ma znaczenia, czy pracujemy wewnątrz budynku, w studiu, czy na dworze.
Ile osób maksymalnie może oglądać transmisję?
Maksymalna liczba widzów nie musi być limitowana. Zależy ona od platformy , z której skorzystamy i czy będziesz chciał skorzystać z tego czy Twoja relacja ma być dla otwartej, czy zamkniętej grupy odbiorców.
Czy każdy będzie mógł zobaczyć moją transmisję na żywo?
To zależy czy tego chcesz! Transmisja może być otwarta dla każdego, a możemy umieścić ją na prywatnej platformie, do której trzeba się zalogować. Streamujemy przez: Facebook, YouTube, ... , a nawet dedykowane prywatne platformy.
Ile kosztuje przeprowadzenie transmisji na żywo?
Odpowiedź, jak pewnie się domyślasz, brzmi: to zależy ;) Zależy od długości trwania transmisji, ilości wykorzystanych kamer, rodzaju pożądanych ujęć, źródeł dźwięku, dodatkowych usług (np. dedykowana platforma, obsługa mediów społecznościowych).

Koszt najtańszej transmisji z naszą pomocą to około 3000-4000 zł netto, jednak średni koszt realizowanych przez nas projektów oscyluje w granicach 13000-20000 zł netto.
Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług, analityki oraz marketingowych. Chcesz dowiedzieć się więcej zobacz naszą politykę prywatności.
OK
Made on
Tilda